Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij
geosyntetyki
Mapa serwisuMapa serwisuSzukajSzukajZaloguj sięZaloguj się
geosyntetyki

Inżynieria środowiska

bgsZaostrzające się wymogi związane z ochroną środowiska oraz ekologią (zwłaszcza w zakresie gospodarki wodnej) wymuszają coraz szersze stosowanie specjalnych rozwiązań inżynierskich. Są to w przeważającej mierze ziemne budowle hydrotechniczne, jak też zabezpieczenia przeciwerozyjne oraz zapobiegające zanieczyszczeniom gruntu i wód gruntowych.

Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na nowe rozwiązania, które proponujemy wraz z niemiecką firmą Bestmann Green Systems, której jesteśmy przedstawicielem na rynku Polskim. Polecamy je szczególnie tam, gdzie przewidywane są prace na pograniczu lądu i wody takie jak renaturalizacja i regulacja rzek oraz strumieni, budowa czy rewaloryzacja zbiorników wodnych bądź przeciwpożarowych i nabrzeży. W efekcie przeprowadzonej inwestycji mogą zostać spełnione wszystkie funkcjie które zakładał projekt oraz uzyskiwany jest naturalnie wyglądający zielony krajobraz. W wielu przypadkach systemy te stosuje się tam, gdzie wcześniej dokonano zniszczenia krajobrazu poprzez zastosowanie dużej ilości betonu np. do regulacji koryt rzecznych.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Bestmann Green Systems

© Copyright Budownictwo-w, Gdańsk ul. Kielnieńska 138, tel. (058) 552 75 97   wersja polska english version