Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij
geosyntetyki
Mapa serwisuMapa serwisuSzukajSzukajZaloguj sięZaloguj się
geosyntetyki
Budownictwo-w
Już od kilkunastu lat firma Budownictwo-W specjalizuje się w dostawach materiałów geosyntetycznych, oraz doradztwie związanym ze stosowaniem tej grupy materiałów budowlanych.
Działalnosć ta prowadzona jest w oparciu o ścisłą współpracę i autoryzację ze strony czołowych producentów geosyntetyków.

Dane kontaktowe
Budownictwo-w
Inżynieria środowiska
Inżynieria środowiska to dziedzina, w której geosyntetyki stały się jednym z podstawowych narzędzi oddziaływania. Zapobieganie erozji, poprawa jakości wody w zbiornikach, renaturalizacja i regulacja rzek, to dziedziny dla których oferujemy produkty firmy Bestmann Green Systems.
Inżynieria środowiska
Projektowanie i konsulting
Historia stosowania materiałów geosyntetycznych jest stosunkowo krótka, stąd technologie produkcyjne oraz zasady doboru ulegają ciągłym modernizacjom.
Aby umożliwić Inwestorom i Projektantom bieżący kontakt z najnowszymi i najwłaściwszymi rozwiązaniami z zastosowaniem geosyntetyków, proponujemy szeroki dostęp do informacji.
Projektowanie i konsulting
Geosyntetyki
Geosyntetyki to bardzo szybko rozwijająca się grupa materiałów budowlanych. Coraz więcej inwestycji bazuje na wykorzystaniu materiałów geosyntetycznych. Począwszy od budowy ścieżki czy oczka wodnego w przydomowym ogródku a skończywszy na autostradach, pasach startowych czy torowiskach kolejowych - wszędzie tam geosyntetyki znajdują swoje zatosowanie. Najczęściej wcale ich nie widać. Są ukryte pod wierzchnimi warstwami pełniąc założone przez projektantów funkcje. Dlatego, aby zapewnić wieloletnią bezproblemową eksploatację, szczególnie ważne jest aby zastosowane geosyntetyki posiadały właściwe parametry.
Geosyntetyki
© Copyright Budownictwo-w, Gdańsk ul. Kielnieńska 138, tel. (058) 552 75 97   wersja polska english version