Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij
geosyntetyki
Mapa serwisuMapa serwisuSzukajSzukajZaloguj sięZaloguj się
geosyntetyki

Produkty

Ponieważ geosyntetyki to bardzo wiele rożnych produktów w menu widoczne są tylko te najczęściej spotykane. Dostęp do wszystkich oferowanych przez nas produktów moźliwy jest poprzez wybranie opcji „Wszystkie produkty” znajdującej się na końcu listy.

W przeciwieństwie do stron opisujących zastosowania, funkcje i grupy produktowe, gdzie staraliśmy się podać jak najwięcej ogólnych informacji dotyczących geosyntetyków, znajdujące się po prawej stronie menu zawiera materiały, stanowiące przedmiot oferty handlowej firmy Budownictwo-W.
Proponujemy tu najwyższej jakości wyroby renomowanych producentów, posiadające niezbędne certyfikaty techniczne oraz rekomendacje z zastosowań w najbardziej prestiżowych realizacjach.
Menu pozwala na przejście do wybranych produktów, gdzie znajdziecie Państwo wyczerpujące informacje techniczne dotyczące tych produktów.
© Copyright Budownictwo-w, Gdańsk ul. Kielnieńska 138, tel. (058) 552 75 97   wersja polska english version