Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij
geosyntetyki
Mapa serwisuMapa serwisuSzukajSzukajZaloguj sięZaloguj się
geosyntetyki

Gabiony z siatki stalowej zgrzewanej -

Kosze i materace gabionowe wykonane z siatki stalowej o oczkach prostokątnych lub kwadratowych, łączonej poprzez zgrzewanie.
Zastosowanie gabionów zgrzewanych, jak też zabezpieczenia antykorozyjne siatki są podobne jak w przypadku gabionów z siatki splatanej.
Z uwagi na to, że konstrukcja gabionów z siatki zgrzewanej zapewnia większą jej sztywność, zaleca się stosowanie ich na odpowiednio przygotowanych podłożach, nie wymagających podatności (elastyczności) wyrobu.
W niektórych przypadkach zastosowanie gabionów z siatki zgrzewanej może być pożądane ze względów architektonicznych, ponieważ wykazują one mniejsze odkształcenia geometryczne niż gabiony z siatki splatanej.
Dla określenia szczegółów związanych ze stosowaniem gabionów z siatki zgrzewanej, jak też ich parametrów technicznych, prosimy o kontakt z naszym biurem.© Copyright Budownictwo-w, Gdańsk ul. Kielnieńska 138, tel. (058) 552 75 97   wersja polska english version