Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij
geosyntetyki
Mapa serwisuMapa serwisuSzukajSzukajZaloguj sięZaloguj się
geosyntetyki

Bioinżynieryjne systemy przeciwerozyjne

Działania bioinżynieryjne mogą być prowadzone na różnych terenach. Wszędzie tam, gdzie kombinacja nachylenia stoku, niestabilnego podłoża, prądów i fal erozyjnych oraz zaniku wegetacji powoduje niestabilność, przychodzą z pomocą produkty bioinżynieryjne. Kilka przykładów miejsc zastosowań bioinżynierii:

  • rzeki – stawy – obszary brzegowe
  • jeziora – tereny zalewowe – zatoki
  • zbiorniki – rowy – ujścia
  • kanały – wyrobiska żwirowe i piaskowe – podmokłe łąki
  • potoki – przelewy – oczyszczalnie wody
  • niecki, wyrobiska węglowe – tereny podmokłe – zbiorniki retencyjne

Uznawana za światowego lidera innowacji bioinżynieryjnych, firma Bestmann Green Systems™ opracowała wiele systemów, które obecnie składają się na najnowszą technologię. Oferujemy pełną listę produktów, zaprojektowanych i zarejestrowanych przez Bestmann Green Systems™, które wyznaczają standard w bioinżynieryjnej kontroli erozji.

Produkty składają się z odpowiedniej roślinności w biodegradowalnych pojemnikach, zapewniając trwałe, a zarazem wrażliwe na środowisko rozwiązanie problemu erozji i zaniku wegetacji na linii wody.

Bestmann Green Systems™, jako lider w branży bioinżynierii, oferuje zawsze najwyższą jakość produktów i usług a także najszerszą i najbardziej kompletną gamę usług bioinżynieryjnych.

Z przyjemnością pomożemy Państwu przygotować rozwiązanie bioinżynieryjne "na miarę” Państwa projektu. Wybierz produkt
© Copyright Budownictwo-w, Gdańsk ul. Kielnieńska 138, tel. (058) 552 75 97   wersja polska english version