Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij
geosyntetyki
Mapa serwisuMapa serwisuSzukajSzukajZaloguj sięZaloguj się
geosyntetyki

Budownictwo-w

 
"Budownictwo - W" to prywatna firma, działająca na regionalnym rynku budowlanym Pomorza od 1983 roku (pod obecną nazwą - od roku 1995). Siedzibą firmy jest niezmiennie gdańska dzielnica Osowa, zaś właścicielem i zarządcą mgr inż. Piotr Beszczyński. Przedmiotem działalności w pierwszych latach istnienia była produkcja prefabrykatów budowlanych, następnie rozszerzana o handel materiałami budowlanymi, wykonawstwo robót specjalistycznych, oraz realizacje deweloperskie.
Obecnie główny nurt aktywności to działalność handlowo - doradcza w zakresie geosyntetyków, najbardziej dynamicznie rozwijającej się grupie materiałów budowlanych. Bazując na współdziałaniu w ubiegłych latach z miesięcznikiem "Murator", Amerykańsko - Polskim Instytutem Budownictwa i Polskim Stowarzyszeniem Budowniczych Domów (którego jest współzałożycielem), firma zrealizowała budowy w energooszczędnym systemie szkieletu drewnianego (m.in. osiedle "Przy Pompie w Wejherowie" i "Przysiółek Jana" w Straszynie). Uśmiech, kompetentna obsługa klienta, interesująca oferta - tego nigdy nam nie brakuje.

Dane kontaktowe
© Copyright Budownictwo-w, Gdańsk ul. Kielnieńska 138, tel. (058) 552 75 97   wersja polska english version